bağcılar meb onaylı anaokulu

Bizim temel becerileri keşfetmek için çekinmeyin

Okulöncesi, Bakım ve Anaokulu

Aktif Öğrenme

İlkizler Anaokulu olarak çocuklarımıza çok boyutlu düşünme yeteneklerinin gelişimini destekleme, Yaratıcı düşüncenin gelişimine katkıda bulunmak amaçlarımızdandır.

Okul Servisi Hizmeti

İlkizler Anaokulu eğitim döneminde okul servisini öğrencilerimize sağlamaktadır. Araçlarımızda bulunan koltukların tamamında üç noktalı emniyet kemeri mevcuttur.

Çocukların Doğru Öğrenimleri

İlkizler Anaokulu, çocuklarımızın günlük yaşantılarında kullandıkları araç gereç ve malzemeleri öğrenmelerini sağlayarak onların hayata attıkları bu ilk adımlarında katkıda bulunmaktadır.

Yeme İçme Ortamı

Yeme İçme olarak sabah, öğle ve ikindi yemeği çocukların öğünlük ihtiyacı olan yağ, karbonhidrat, protein gibi tüm besin ögeleri göz önüne alınarak beslenmeleri sağlanmaktadır.

Çocukların İlkizleri

Özbakım gibi becerilerinin yanı sıra yaratıcı düşünme becerilerini, kendilerine güven duymalarını, akıl yürütme becerilerini ve dil gelişimleri gibi becerileri sağlıyoruz.

İdeali olan Çocuklar

Herkesin ideali, çocuklarla büyüklerin birbirlerine saygılı bir şekilde etkileşim kurmaları, birbirlerini dinlemeleri, birbirlerinden yeni şeyler öğrenmeleridir, İlkizler olarak bunu sağlıyoruz.

Çocukta Algı Oluşturma

İlkizler Anaokulu çocuklarımıza eski kıyafet ya da oyuncaklarını yaşıtlarıyla paylaşmayı, kullandıktan sonra ışıkları ve suyu kapatmayı öğrenmek, gibi temel kazanımları kazandırmaktadır.

Toplumsal Farkındalık

Sevginin gerçek anlamının öğretilmesi ve bütün hayat sürecindede bu değerlerle hareket eden hayatı nesnelerle ilişkilendirmeyi, hislerini ya da düşüncelerini kolayca aktarmayı sağlıyoruz.

İlkizler Anaokulu Kalitesiyle Tanışmak İçin

İLETİŞİM